Strony z województwa Świętokrzyskie:

 • Logopeda online »

  Drodzy Rodzice dzieci dwujęzycznych! Logopeda online mgr Katarzyna Czyżycka kieruję do Was swoją ofertę zajęć terapeutycznych. Zdalna terapia z logopedą odbywa się przez internet z użyciem komunikatora Skype. Jest to bardzo skuteczna forma terapii, porównywalna efektywnością do zajęć w tradycyjnym gabinecie logopedy stacjonarnego. Logopeda internetowy obejmuje swoją ofertą m. in. korektę różnych wad wymowy, np. seplenienie, jąkanie, rotacyzm. Na terapię do logopedy online mogą przyjść również dzieci zupełnie pozbawione mowy oraz dzieci z opóźnionym jej rozwojem. Z pomocy logopedy przez internet i Skype mogą również skorzystać dzieci cierpiące na zaburzenia słuchu oraz różne dolegliwości neurologiczne, np. autyzm, zespół Downa czy nawet zespół Aspergera. Logopeda dzieci dwujęzycznych również pomoże dzieciom z dysleksją oraz dzieciom zagrożonym ryzykiem wystąpienia dysleksji. Serdecznie zapraszam na terapię z logopedą online.

  Data dodania: 16 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kozubek - balustrady do montażu »

  Modne balustrady można nabyć w firmie która działa na terenie Kielc - Balustrady Kozubek. Jednostka ta działa od 2010 roku. Oferuje swoim klientom sprzedaż przez sklep internetowy. Zaprasza również do swojej siedziby w Masłowie nieopodal Kielc.

  Na każdy wyrób firma wystawia fakturę VAT, zaś ujęte w cenniku ceny zawierają podatek VAT. Kozubek Balustrady to firma wiarygodna i doświadczona. Kontakt z pracownikami jest prosty, zarówno drogą telefoniczną jak również mail.

  Kielecka firma w ofercie ma przede wszystkim balustrady na schody oraz na balkon w tym balustrady nierdzewne, balustrady ze stali nierdzewnej i drewna, poręcze ze stali nierdzewnej jak również poręcze ze stali i drewna a także barierki na schody. Można również wyposażyć się w rozliczne wyposażenie do balustrad np. szeroki wybór gotowych słupków balustradowych, zaczepy do szkła, elementy i mocowania słupków, profile i rury ze stali nierdzewnej, suporty barierki, zaślepki.

  Sklep prowadzi również sprzedaż akcesoriów montażowych takich jak: kotwy, gwintowniki, wiertła i kleje do stali. Wtrącić trzeba, iż każde zamówienie jest przeprowadzane i kompletowane na indywidualne zapotrzebowanie klienta przy czym satysfakcja klienta jest najważniejsza. Balustrady kupione w tej firmie są nie tylko ładne, ale i trwałe jak również proste w montażu. Możemy je dowolnie instalować, oraz dobierać w odpowiednich rozmiarach oraz kształtach.

  Data dodania: 07 10 2017 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: