Strony z województwa Kujawsko-pomorskie:

1 · 2 · następna strona »
 • Prawnik »

  Kancelaria adwokacka z grodu Kopernika zaprasza wszystkich, potrzebujących porad prawnych, bądź pomocy wprawnego przedstawiciela. Dlaczego powinieneś postawić na nas szukając adwokata w Toruniu? Prawnik, który sprawdzi się w każdej sprawie. Jestem adwokatem, który szanuje czas i pieniądze swoich Kontrahentów. Specjalizuję się w prawie rodzinnym, w szczególności w kwestiach rozwodowych. Troszczę się o subtelność, ekspresowość w wyjaśnianiu sporów i komfort moich Klientów. Gwarantuję rzetelne doradztwo prawne, reprezentację sądową, jak i mediacje mediacje między stronami różnych konfliktów.
  Jestem prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem w reprezentowaniu Klientów przed rożnymi instytucjami prawnymi. Specjalizuję się w realizacji spraw rozwodowych. Na codzień mam do czynienia z wieloma przeszkodami, z jakimi wiąże się ta raczej przykra okoliczność życiowa. Zawsze staram się pojednać rozchodzących się małżonków, troszcząc się o ich wspólne potomstwo, jak i finanse. Jeśli zależy Ci na dobrym adwokacie rozwodowym, gwarantuję Ci, wybór mojej kancelarii to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.
  W otwartej kilka lat temu kancelarii prawnej zgromadziłem najskuteczniejszych specjalistów w dziedzinie prawa pracy, rodzinnego, a także karnego. Prowadzimy sprawy kilku Partnerów w każdym miesiącu. W większości realizowane przez nas sprawy kończą się dobrze dla naszych Klientów. Jesteśmy zatem pełną i wiarygodną kancelarią adwokacką która może poradzić sobie z najtrudniejszymi zleceniami. Dołącz do grona wielu zadowolonych Kontrahentów. Skorzystaj z doradztwa prawnego lub wynajmij nas w charakterze pełnomocników procesowych. Nie zawiedziesz się na naszych umiejętnościach i naszych starannych metodach pracy. Porady prawne Toruń

  Data dodania: 26 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Zapomnij o problemach prawnych. Doskonałej klasy fachowcy są do Twojej dyspozycji w docenianej kancelarii prawnej w Toruniu. W naszej pracy stawiamy na nowoczesne mechanizmy prawne i sumienność w każdej sprawie. Dbamy o o naszych Partnerów oferując usługi prawne w atrakcyjnych cenach.
  W naszej kancelarii adwokackiej dbamy o trzy najistotniejsze wartości. Szacunek, gdyż jesteśmy pewni, że każdy z naszych Kontrahentów zasługuje na najlepsze traktowanie. Punktualność, ponieważ jakiekolwiek usługi prawne winny być wykonywane w jak najbardziej ekspresowym tempie i sumienność, ponieważ w pracy prawnika nie można sobie pozwolić na jakiekolwiek mankamenty.
  W naszej kancelarii pracują najlepsi adwokaci, specjalizujący się w przeróżnych sferach prawa. Dzięki temu mamy szansę kompletnie obsługiwać zarówno Kontrahentów prywatnych, jak i handlowych. Prawnicy w naszej kancelarii są gotowi na najcięższe zadania.
  Jako fachowa kancelaria adwokacka świadczymy standardowe usługi takie jak doradztwo prawne i pełnomocnictwo procesowe. Obok tego tworzymy profesjonalne pisma procesowe, przygotowujemy opnie prawne i specjalizujemy się w obsłudze prawnej firm.
  W jakiejkolwiek okoliczności pracujemy na najwyższych obrotach, wchodząc w najbardziej osobliwe kwestie kontaktu z Klientem. Twój interes prawny jest dla nas priorytetem. Zapraszamy do naszego biura w Toruniu.

  ADWOKAT TORUŃ

  Data dodania: 26 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracje weselne Toruń »

  Studio dekoracji La Rosa proponuje wystrój na najważniejszy dzień w życiu Pary Młodej. Ceremonia Ślubna i wesele to moment, który trzeba w adekwatny sposób podkreślić, aby zauroczyć zarówno Klientów jak i ich przyjaciół. La Rosa dołoży wszelkich starań, żeby wyszli Państwo od nas zadowoleni. Wykonujemy dekoracje sali weselnej oraz kościołów.

  Specjaliści z naszego studia dekoracji ślubnych mają w głowie pełno pomysłów, w tym na motyw przewodni, dobór dekoracji kwiatowych i podkreślenie zabytkowych kościołów z Torunia, Bydgoszczy lub każdej innej świątyni na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Dbamy o każdy, najdrobniejszy detal. Klienci naszego studia mogą czuwać nad naszą pracą. Wszystkie dekoracje i układ sali konsultujemy ze Zleceniodawcą, którego uwagi są dla nas bardzo ważne.

  W naszej bogatej ofercie dekoracji weselnych znajdują się m. in. dekoracje kościoła, domu weselnego, kompozycje kwiatowe, romantyczne kompozycje ze świecami oraz bardziej efektowne dekoracje. W wypożyczalni La Rosa są m. in. fontanny czekoladowe, świecące napisy oraz candy bar. Zauważyliśmy, że ostatnimi czasy zwiększył się wśród Par Młodych popyt na motyw przewodni wesela. Zachęcamy do kontaktu z naszym studiem - chętnie rozważymy z Państwem wszystkie szczegóły. Naszą kluczową dewizą jest spełnianie marzeń o cudownym dniu ślubu. Nie obawiaj się nas pytać - pierwsze spotkanie z pracownikiem naszego studia dekoracji ślubnych jest niezobowiązujące i nie objuczymy Cię za nie kosztami. Ceny naszych dekoracji ślubnych ustalamy z Klientem indywidualnie. Nie czekaj - już dziś rozpocznijmy przygotowania do Twojego niezapomnianego wesela.

  Data dodania: 18 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Prawnik Bronowicki to zlokalizowana w naszym mieście kancelaria zapewniająca obsługę swoich klientów w obszarze prawa cywilnego, prowadzenia podmiotów gospodarczych, oraz uzyskiwania odszkodowań i zadośćuczynień na obszarze Polski oraz na terenie Europy. W Toruniu pracujemy już od kilkudziesięciu lat. Nasza Kancelaria Toruń w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych specjalizuje się w zakładaniu spółek i optymalizacji fiskalnej zasad prowadzenia działalności. Na tym polu Supremum Radca Prawny Toruń osiągnął już wiele sukcesów. Ponieważ naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i makro i małe przedsiębiorstwa Supremus obiecuje Państwu fachową pomoc w Państwa sprawie i wcale nie za duże honorarium. Prowadzimy kompleksowe doradztwo podatkowe i gospodarcze w obszarze doboru odpowiedniej formy prowadzenia działalności i tworzenia optymalnych struktur korporacyjnych dostosowanych do specyfiki gałęzi w której znajduje się firma, a także do jej otoczenia zewnętrznego. Wiedza i praca Supremus pozwala unikać podwójnego opodatkowania a także stworzyć układ prowadzenia firmy zapewniającą w przypadku porażki maksymalną ochronę udziałowców a także ich dóbr osobistych przed wierzycielami. Supremus specjalizuje się również w sprawach zbiorowych. Choć jest to stosunkowo nowa część polskiego prawa mamy już na tym polu doświadczenie. W ramach pozwów zbiorowych nasza kancelaria Toruń proponuje naszym klientom darmowe, profesjonalne porady w w budynku naszej spólki.

  Adwokat Toruń

  Data dodania: 15 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Toruń »

  Nie myśl już więcej o problemach prawnych. Wysokiej renomy eksperci oczekują Ciebie w cenionej kancelarii prawnej w Toruniu. W naszej działalności stawiamy na nowatorskie rozwiązania prawne i sumienność w każdej sytuacji. Troszczymy się o naszych Partnerów oferując usługi prawne w przystępnych cenach.
  W naszej kancelarii prawnej wdrażamy trzy najważniejsze wartości. Wyrozumiałość, bowiem wierzymy, że każdy z naszych Klientów zasługuje na odpowiednie traktowanie. Terminowość, ponieważ wszystkie usługi prawne muszą być wykonywane w jak najbardziej błyskawicznym tempie i rzetelność, gdyż w zawodzie prawnika nie ma miejsca na jakiekolwiek pomyłki.
  W naszej kancelarii pracują najskuteczniejsi adwokaci, specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa. Dzięki temu mamy możliwość kompletnie obsługiwać zarówno Kontrahentów prywatnych, jak i korporacyjnych. Adwokaci w naszej kancelarii przygotowani są na najcięższe wyzwania.
  Jako kompetentna kancelaria prawna proponujemy tradycyjne usługi takie jak doradztwo prawne i pełnomocnictwo sądowe. Oprócz tego tworzymy profesjonalne pisma procesowe, tworzymy opnie prawne i zajmujemy się obsługą prawną firm.
  W każdej sprawie dajemy z siebie wszystko, wchodząc w najbardziej wyczerpujące aspekty współpracy z Kontrahentem. Twój interes prawny jest dla nas priorytetem. Zapraszamy do naszego biura w Toruniu. Adwokat

  Data dodania: 26 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracje Toruń »

  Istotnym elementem ślubu oraz imprezy weselnej są balony. Kolorowe baloniki, balony z helem, balonowe ozdoby samochodu weselnego, czy coraz częściej spotykane - balony z podobiznami Państwa Młodych. Rozwiązań jest bez liku, a każde może sprawić, że nasze przyjęcie zostanie dodatkowo ubarwione.

  Na pozór może się wydawać, iż ozdoby balonowe to nic szczególnego. Widzimy je niemal na każdej imprezie weselnej, ale przeświadczenie, że nie można w tej dziedzinie zastosować elementu zaskoczenia jest błędem. Prawdziwą furorę możemy zrobić, jeśli sięgniemy na przykład po tańczące balony w kształcie Młodej Pary - z pewnością wywołamy przy ich pomocy sporo uśmiechów na twarzach naszych gości, a i sami z pewnością będziemy zachwyceni. Ostatnimi czasy, zanotowaliśmy również olbrzymie parcie na balony-olbrzymy, które wystrzeliwuje się podczas pierwszego tańca Młodej Pary, a więc jednego z najchętniej wspominanych momentów całego wesela.

  Jeśli chcemy nadać naszemu wspaniałemu przyjęciu weselnemu jeszcze bardziej romantyczny charakter, to wtedy idealnym rozwiązaniem będą dla nas ledowe balony świecące, chociażby w kształcie serca. Takie kolorowe balony będą się świetnie prezentować na zewnątrz gdy zajdzie słońce, ale także na korytarzu domu weselnego i na samej sali.

  Na sali weselnej często spotykamy inne dekoracje, które prezentują się szczególnie efektownie. Balony mogą również stać się drobnym dodatkiem do większych elementów dekoracyjnych. W takiej sytuacji bardzo przydatne mogą być balony pastelowe. Baloniki w różnych kolorach z pewnością spodobają się najmłodszej części naszych gości.

  Jak widzimy, świat balonów jest ogromny i każda Para Młoda może w nim znaleźć coś dla siebie. Oryginalne kompozycje balonowe to doskonały wybór na ślub, wesele, ale również na inne eventy zorganizowane. DEKORACJE KOŚCIOŁÓW TORUŃ

  Data dodania: 26 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nalewarka »

  Nalewarki odgrywają bardzo istotną funkcję w całej linii rozlewniczej. Odpowiedzialne są za dawkowaniu produktów do gotowych pojemników. Innowacyjne nalewarki zaopatrzone są w właściwości poprawiające produktywność linii rozlewniczej. Można jest ustawić pod względem typu i konsystencji nalewanego produktu, oraz wielkości opakowania. Nasz salon oferuje nalewarki i maszyny rozlewnicze najlepszych producentów, takich jak STOPPIL I CFT.

  Udoskonalenie skuteczności linii rozlewniczej ma istotny wpływ na ogół produkcji danego zakładu. Już w tej chwili możesz zapewnić swojemu przedsiębiorstwu bardziej wydajne procesy. Maszyny rozlewnicze, takie jak proponowane przez nasz salon nalewarki, przyczyniają się do wzrostu wydajności linii. Zapewniają kontrolę procesu dawkowania produktów i oddziałują na wyższy poziom produkcji, zgodną z obowiązującymi standardami. Nalewarki elastycznie dopasowują się do danego pojemnika i gęstości nalewanego produktu. Dzięki zaawansowanemu panelowi zarządzania obsługa maszyny jest mało skomplikowana, tak jak jej konserwacja.

  Zapraszamy do profesjonalnego producenta oferującego maszyny rozlewnicze. Stworzymy dla Twojego zakładu kompletną linię rozlewniczą wyposażoną w urządzenia o wysokiej jakości. Naszym priorytetem jest zwiększenie potencjału Twojej firmy. Witamy w salonie nowatorskich rozwiązań technologicznych.


  NALEWARKI ULTRAPAK

  Data dodania: 26 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Stolmar Okna Toruń »

  Stolmar to dostawca okien i drzwi, znany z wyjątkowych rozwiązań i fachowej obsługi Klienta. Przedsiębiorstwo od wielu lat specjalizuje się w produkcji okien PCV, korzystając z najlepszych profili okiennych w Polsce. Świadczy także usługi takie jak serwis i montaż okien, gwarantując precyzję i rzetelne wykonanie. Poznaj nas bliżej i odkryj korzyści płynące z naszych produktów.
  Stolmar jest firmą mieszczącą się w Toruniu. Naszym priorytetem jest oferowanie profesjonalnych rozwiązań w zakresie stolarki okiennej. Przede wszystkim oferujemy sprzedaż produktów takich jak okna PCV, wykonywane przez cenionych producentów, firmy Decco, Aluplast, Veka. Sprzedawane przez nas okna są nowoczesne. Zapewniają redukcję strat ciepła i optymalne warunki cieplne o każdej porze roku. To idealne rozwiązanie dla każdego.
  Analizując zmiany które dokonały się w technice okiennej w ostatnich 10 latach, firma Stolmar gwarantuje swoim Klientom najlepsze produkty, podążające za najnowszymi trendami. Możemy zapewnić, że nie zawiodą się Państwo na naszych oknach, które tworzone są po to, aby towarzyszyć Państwu przez wiele lat.

  Data dodania: 15 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracje ślubne »

  Nieodłącznym elementem ceremonii ślubnej oraz wesela są dekoracje ślubne. Baloniki w różnych kolorach, balony z helem, balonowe ozdoby samochodu weselnego, czy coraz częściej spotykane - balony przedstawiające Państwa Młodych. Rozwiązań jest wiele, a każde z nich może sprawić, że nasze przyjęcie zostanie dodatkowo ubarwione.

  Na pozór może się wydawać, że dekoracje balonowe to nic szczególnego. Są widoczne niemal na każdym przyjęciu weselnym, ale przeświadczenie, że nie można w tej dziedzinie przygotować czegoś nieszablonowego jest bardzo dalekie od prawdy. Prawdziwą furorę zrobimy, jeśli sięgniemy na przykład po tańczące balony w kształcie Młodej Pary - z pewnością wywołamy tym wiele uśmiechów na twarzach osób biorących udział w przyjęciu weselnym, a i sami z pewnością będziemy zachwyceni. Ostatnimi czasy, zaobserwowaliśmy również szał na balony-olbrzymy, wystrzeliwane podczas pierwszego tańca Młodych, a więc jednego z najchętniej wspominanych momentów całego przyjęcia weselnego.

  Jeżeli chcemy nadać naszemu niezapomnianemu przyjęciu weselnemu jeszcze bardziej romantyczny nastrój, to wtedy świetnym rozwiązaniem będą dla nas ledowe baloniki świecące, chociażby w kształcie serca. Takie kolorowe balony będą się świetnie prezentować przed domem weselnym pod wieczór, ale również na korytarzu kościoła i na samej sali weselnej.

  Na sali bankietowej zazwyczaj zobaczyć można inne dekoracje, które prezentują się bardzo efektownie. Balony mogą również stać się drobnym dodatkiem do większych elementów dekoracyjnych. W takiej sytuacji szczególnie przydatne mogą być balony pastelowe. Kolorowe baloniki na pewno spodobają się najmłodszej grupy weselnych gości.


  DEKORACJE ŚLUBNE TORUŃ
  Jak widzimy, świat balonów jest ogromny i nawet najbardziej wymagający człowiek może w nim odnaleźć coś dla siebie. Nietuzinkowe kompozycje balonowe to doskonały wybór na ślub, imprezę weselną, a także na inne imprezy okolicznościowe.

  Data dodania: 26 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nogi drewniane »

  Nogi drewniane do mebli to piękna ozdoba, która zmieni wygląd każdego mebla. Nasze przedsiębiorstwo produkuje jedyne w swoim rodzaju nogi drewniane do mebli o zróżnicowanych kształtach i z wytrzymałych tworzyw. Sprzedajemy atrakcyjne nóżki drewniane, dzięki którym nawet stare meble odzyskają dawny wygląd.
  Czym cechują się nóżki drewniane oferowane przez nasz zakład?
  Nogi drewniane tworzone przez nasze przedsiębiorstwo produkowane są z tworzyw o najlepszej jakości. Gwarantuje to trwałość i elegancki wygląd. Drewno do produkcji ozdobnych nóg meblowych pozyskiwane jest od zaufanych partnerów naszego zakładu. Nasza firma jako producent nóżek drewnianych do mebli zapewnia najwyższe standardy produkcyjne.
  Jakiego rodzaju nogi drewniane znajdziecie w naszej ofercie?
  Sprzedajemy przede wszystkim nogi drewniane toczone i nogi drewniane kwadratowe. Są to najbardziej popularne akcesoria meblowe. Co raz chętniej nabywaną propozycją są kule drewniane do mebli. Wszystkie oferowane produkty są doskonałym dodatkiem do stołów, szaf i innych mebli.
  Nóżki drewniane do mebli to wyjątkowa opcja dla każdego kto chce poprawić wizerunek swoich przestarzałych mebli, lub zajmuje się profesjonalnym stolarstwem meblowym. W naszym sklepie odkryjecie piękne dodatki do mebli ? nogi drewniane toczone, nogi drewniane kwadratowe, jak i kule drewniane. Jako zaufany producent nóg drewnianych do mebli oferuję jedynie produkty, o długiej trwałości i wytrzymałości. Zachęcamy do wejścia na naszą stronę www po bardziej szczegółowe informacje.

  Data dodania: 15 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Depilacja »

  Zimą skuś się na depilację laserową. Tylko kilka spotkań wystarczy, by w okresie letnim cieszyć się pięknym wyglądem skóry. Odkryj najnowsze rabaty studia kosmetycznego Laser Med w Toruniu i pozbądź się niepotrzebnego owłosienia na całe życie.
  Depilacja laserowa to najefektywniejszy i najbezpieczniejszy sposób na szybką redukcję włosów w dolnych i górnych partiach ciała. Szczególnie kierowany jest do osób, które odczuwają dyskomfort związany z szybko rosnącym owłosieniem. Podczas kilku wizyt (najczęściej 4-5) medyczny laser diodowy bez czucia bólu oddziałuje na macierz włosów, pozbawiając ich jakichkolwiek możliwości regeneracyjnych. Po kilku dniach włosy wypadają, zostawiając naszą skórę jedwabistą i lśniącą na zawsze. Co ważne, z zabiegu epilacji laserem jest w stanie skorzystać każda osoba ? mężczyźni i kobiety. Jedynym, najważniejszym przeciwwskazaniem są groźne choroby skóry. Kobiety ciężarne również nie mogą korzystać z depilacji laserowej, podobnie jak osoby, które w kilku ostatnich tygodniach miały wykonany zabieg medycyny estetycznej.
  Nigdy więcej maszynek do golenia i hałasujących depilatorów! Depilacja laserowa w Laser delux to najlepszy prezent jaki możesz sobie sprawić. Spraw, by Twoja skóra wyglądała pięknie w okresie letnim. Nie czekaj ? mamy jeszcze wolne terminy! Odkryj naszą aktualną promocję na depilację laserową! Umów się na wizytę. Miła w dotyku skóra w kilka chwil ? tak, depilacja laserowa czyni cuda.

  Data dodania: 14 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Depilacja laserowa Toruń »

  Skorzystaj z nowoczesnych zabiegów epilacji laserowej w bardzo przystępnej cenie. Nasze studio Pracuje korzystając ze urządzenia laserowego zyskującego uznanie na całym świecie, którego parametry dostosowywane są bezpośrednio do Twojej skóry. Laserowe usuwanie owłosienia od samego początku jest powodem do rozmów. Epilacja laserem to okazuje się jednak być najbardziej efektywna i całkowicie uwolnioną od bólu receptę na stałe pozbycie się zbyt długiego owłosienia.

  Gwarantujemy przystępne ceny zabiegów depilacji laserowej. Proponujemy laserowe usuwanie owłosienia osobom, które ewidentnie mają problem z nadmiernym owłosieniem. Depilując kilkunastu Klientów każdego dnia, wiemy, jak wiele trudności może spowodować ten problem. Stosowany przez naszych specjalistów laser diodowy jest całkowicie bezpieczny dla każdego wariantu skóry. Laserowe usuwanie włosów to metoda dla każdego z Was. Dzięki depilacji laserowej uwierzysz w siebie i pozbędziesz się kompleksów. W naszym instytucie modelowania sylwetki opłaty za zabieg depilacji laserowej to wydatek rzędu 100 złotych. To naprawdę okazyjna cena. Zapraszamy na naszą stronę www po więcej informacji.

  Nasz gabinet modelowania ciała w Toruniu, poza depilacja laserową, świadczy także szereg różnych zabiegów dotyczących redukcji tłuszczu i zmarszczek ? endermologię, lifting, lipolizę przy użyciu ultradźwięków, oraz karboksyterapii. Wierzymy, że nasza nowa oferta cenowa skusi Państwa do skorzystania z naszych zabiegów. Serdecznie zapraszamy! DEPILACJA LASEROWA TORUŃ

  Data dodania: 24 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplanie pianką cennik »

  Ocieplanie budynków pianą poliuretanową pozwala zaoszczędzić dużo pieniędzy, a to z dwóch powodów. Raz, że ocieplony dom nie wychładza się tak łatwo, a po drugie zmniejszają się wydatki wynikające z ocieplania budowli. Identycznie rzecz ma się z budynkami fabrycznymi oraz gospodarczymi, przykładowo hale bądź składy. Ich ogrzanie jest wysoce problematyczne, i przeważnie tego typu obiekty nie są uszczelnione. Więc zamiast marnować pieniądze, sensownie jest wydać je w przemyślany sposób, by ciepło nadaremnie nie uciekało.
  Jak wiadomo gorące powietrze ucieka ku górze, zatem rozsądnie jest przemyśleć również ocieplanie poddaszy. Do wyboru jest kilka sposobów jednak dużo spośród nich jest wysoce czasochłonna a także droga, a ich zastosowanie wiąże się nierzadko z dużym nieporządkiem i kłopotem. Ponadto ocieplając samodzielnie niezwykle łatwo jest zamontować coś nieprawidłowo, przez co rezultat nie będzie taki, jak oczekiwany. Więc zamiast martwić się niespodziewanymi kosztami, materiałami i czasochłonnym montażem, dobrze jest skorzystać z nowoczesnej techniki, jaką są izolacje natryskowe.
  Ocieplanie pianką PUR, czyli pianką poliuretanową, jest bardzo solidne oraz pewne. Ta metoda ma mnóstwo zastosowań i można ją wykorzystać w jednorodzinnych budynkach, budynkach wielorodzinnych, budynkach produkcyjnych, a również gospodarczych jak na przykład zbiorniki lub rurociągi. Rezultaty są błyskawiczne a cały proces jest realizowany przez profesjonalną kadrę, która doskonale jest zorientowana w tym, co robi. Dzięki temu masz gwarancję, że ocieplenie zostanie wykonane rzetelnie. Firmą, która wykonuje takie izolacje, jest KDK PRO.

  OCIEPLANIE PIANKĄ

  Data dodania: 26 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Toruń Radzińska »

  Notariusz to osoba zaufania publicznego, której zasadniczym zadaniem jest zapobieganie sporom prawnym. Będąc doświadczonym właścicielem Kancelarii notarialnej w Toruniu, dobrze wiem jak chronić Państwa interesy przed nieprzewidywanymi zdarzeniami. Mogą Państwo zaufać mojej szerokiej znajomości regulacji prawnych i moim zdolnością sumiennego wykonywania obowiązków.
  Jako doświadczony notariusz dokonuję czynności notarialne, związane z:
  - przygotowywaniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów i oświadczeń woli;
  - dostarczeniem oświadczeń i spisywaniem protokołów;
  - przechowywaniem dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych.
  Kancelaria notarialna w Toruniu odpowiada na oczekiwania swoich Klientów. Profesjonalny i uczciwy notariusz jest niezwykle potrzebny w dzisiejszych czasach. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług notarialnych. Zapewniamy rozwiązania na każdą kieszeń. Notariusz Aleksandra Radzińska

  87-100 Toruń, Szeroka 7

  Telefony: 694 165 002

  Data dodania: 14 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Toruń Poltax »

  Biuro rachunkowe Poltax to prężnie rozwijająca się firma, która wspiera wielu lokalnych przedsiębiorców. nasza drużyna składa się z kompetentnych i rozeznanych ekspertów w zakresie rachunkowości i finansów. To właśnie szeroka wiedza i znajomość nowoczesnych rozwiązań księgowych, powoduje, że umiemy współdziałać z Klientami z różnych branż i korzystnie rozliczać ich wydatki. Świadczone przez naszą firmę usługi rachunkowe to pewność skutecznego rozwoju Twojej firmy.

  Biuro rachunkowe Poltax prowadzi kompleksowe usługi rachunkowe, takie jak prowadzenie pełnej księgowości dla małych i dużych firm. Oddając nam rozliczanie swoich finansów, będziesz miał większą kontrolę nad swoim biznesem. Przygotowywane przez naszych specjalistów analizy finansowe umożliwią Ci podejmowanie rozsądnych i przemyślanych decyzji.

  Firma Poltax pomaga także Klientom przy zakładaniu firmy. Pomożemy Tobie na etapie wypełniania właściwych dokumentów. Razem wybierzemy najlepszy system rozliczeń podatkowych. Sprzedajemy także funkcjonalne oprogramowania do planowania finansów firmy, przez które nie zgubisz się w nie co skomplikowanym świecie podatków.

  Dla naszej firmy najważniejsza jest jasność działań i terminowe wykonywanie zleceń. Wszelkie usługi prowadzimy w oparciu o szeroką wiedzę prawną i wieloletnie doświadczenie w współpracy z różnorodnymifirmami. Nowoczesne narzędzia księgowe pozwalają nam prawidłowo rozliczać Twoje finanse i dokładniej analizować sposób prowadzenia biznesu. Z nami Twoja firma jest w dobry rękach.

  Data dodania: 17 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron Toruń BlackSoft »

  Twoja strona www może prezentować się wyjątkowo. Nasza agencja reklamowa prowadzi takie usługi jak projektowanie stron internetowych. Tworzymy praktyczne strony i sklepy www, które prezentują wysoką estetykę wykonania. Troszczymy się o każdy szczegół, co gwarantuje, że nasze prace urzeczywistniają wszelkie oczekiwania Użytkowników.
  BlackSoft to grupa pasjonatów, która w branży SEO działa już prawie 10 lat. Cieszą nas nasze duże sukcesy związane z pozycjonowaniem stron i wizytówek w Google Maps dla Klientów z różnych branż. Skuteczne pozycjonowanie stron nie jest dziełem przypadku. To starannie opracowany proces, powiązany z wyborem słów kluczowych i tworzeniem bogatej sieci linków.

  Zawsze optymalizujemy projektowane witryny pod kątem algorytmów wyszukiwarek internetowych. Ten niewielki zabieg powoduje, że Twoja strona szybko znajdzie się w rankingu w wynikach wyszukiwania. Jesteśmy zatem kompleksową firmą o nietypowych pomysłach na Twoją stronę www. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

  Data dodania: 14 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  Kancelaria adwokacka Ius Cogens w Toruniu zaprasza wszystkich, szukających porad prawnych, bądź pomocy rutynowego adwokata. Nasz doświadczony zespół kreują prawnicy, którzy wzajemnie uzupełniają się swoimi specjalizacjami. W naszej kancelarii Ius Cogens panuje przekonanie, że nikt nie wie wszystkiego i nie może zajmować się wszystkimi dziedzinami prawa, toteż angażujemy ekspertów od prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Kancelaria opiera się na wiedzy merytorycznej, potencjale intelektualnym oraz na pionierskich metodach pomocy prawnej. Każda następna sprawa z branży prawa jest dla nas nieocenionym doświadczeniem, które wypracowujemy codziennie. Mamy świadomość, że do każdej sprawy trzeba podejść odrębnie. Szanujemy prywatność naszych Klientów i robimy co tylko się da, aby im pomóc.

  W zakresie prawa karnego, adwokaci z kancelarii prawnej Ius Cogens w Toruniu mają spore doświadczenie. Reprezentujemy przed sądem podejrzanych, walczymy o odszkodowania dla pokrzywdzonych. Prawo rodzinne to bardzo często wyjątkowo delikatne i osobiste sprawy. Niesiemy pomoc przy sprawach o rozwód oraz w trudnych przypadkach sporów o dzieci. Nasz zespół proponuje porady i może Cię reprezentować w sprawach z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego. np. o upadłość. Masz problem z pracodawcą, który nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Skontaktuj się ze specjalistą Ius Cogens w Toruniu od prawa pracy.

  W naszej kancelarii dbamy o dobro naszego Klienta. Zaufaj nam, a spotkasz się z życzliwością i profesjonalizmem. ADWOKAT TORUŃ

  Data dodania: 26 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kamieniarstwo Inowrocław »

  Firma Mega-Lit prowadzona przez nas gwarantuje godne uwagi podejście do każdego klienta. Możemy w stanie zagwarantować na przykład takie usługi wśród, których są blaty granitowe Inowrocław. W czasie realizacji nagrobków stosujemy sprawdzone materiały pochodzące od doświadczonych producentów. Nagrobki Inowrocław wykonywane przez nas są zarówno wytwarzane w sposób klasyczny jak i w sposób bardzo nowoczesny. Kamieniarstwo Inowrocław robione przez nas daje możliwość wszystkim zapewniać odpowiedniej jakości pomniki. Ciągle staramy się inwestować w odpowiednie urządzenia które sprawiają, że kamieniarstwo Strzelno w wykonaniu naszej firmy daje szansę dostania nawet najbardziej wymagających pomników.

  Data dodania: 14 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Toruń Panorama »

  Biuro Nieruchomości Panorama z Torunia oferuje kompleksową usługę pośrednictwa w handlu nieruchomościami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej agencji nieruchomości, sprostamy nawet najbardziej wymyślnym żądaniom Klientów. Z Panoramą z zyskiem spieniężysz swoje mieszkanie, dom, działkę lub biuro, a ponadto dostajesz gwarancję, że transakcja odbędzie się w bezpieczny sposób. Doświadczeni członkowie załogi biura nieruchomości z Torunia są ze swoim Kontrahentem na każdym etapie przeprowadzania transakcji, niezależnie czy mamy do czynienia z kupnem czy sprzedażą nieruchomości. Nasza misja startuje podczas pierwszego spotkania, a kończy przy przekazaniu kluczy lub podpisaniu umowy o sprzedaż nieruchomości. W każdej transakcji uczestniczy licencjonowany pośrednik nieruchomości

  W biurze nieruchomości Panorama zdajemy sobie doskonale sprawę, że nasi Kontrahenci mogą być nowi na rynku nieruchomości. To właśnie dlatego pragniemy współpracować z Państwem przy każdym etapie transakcji, aby korzystnie wpłynąć na jej przebieg. Dzięki profesjonalnemu pośrednictwu, zyskacie bezcenny czas. Przygotujemy i przypilnujemy skomplikowanych dokumentów. Potrzebujesz gotówki na mieszkanie albo dom? Z przyjemnością pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.

  Nie czekaj - już dziś skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości z Torunia. Spotkasz się z uczciwością, profesjonalizmem oraz przedstawicielami biura, którzy dysponują wiedzą i doświadczeniem. Każdego Klienta obsługujemy w taki sposób, jak sami tego byśmy wymagali od innej spółki!

  Data dodania: 14 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Endermologia Toruń »

  Endermologia LPG to totalnie innowacyjna metoda na rynku medycyny estetycznej. Dba zarówno o pewność, efektywność oraz nowoczesne rozwiązania. Zagwarantowanie komfortu zarówno dla pacjenta jak i specjalisty w dziedzinie, przeprowadzającego zabieg endermologii LPG jest możliwe dzięki narzędziu LPG Alliance, opracowanemu przez francuską spółkę LPG w trakcie 30 lat. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, endermologia będzie wyjątkowo skuteczna w dziedzinach pozbycia się cellulitu, ujędrniania skóry oraz zlikwidowania warstw tłuszczu. Endermologia LPG spowoduje, iż ucieleśnisz swoje sny o nienagannej sylwetce.

  Tak jak wiele pozostałych procedur pielęgnacyjnych, endermologia w pierwszym etapie oznacza rozmowę ze specjalistą z z tej branży. Przeanalizuje on, czy nie dotykają nas przeciwwskazania przed poddaniem się zabiegowi. Endermologia LPG będzie całkowicie bezbolesna i wygodna, a także bezpieczna dla skóry. Zabieg ten bazuje na całościowym rozmasowywaniu skóry, a w czasie procedury endermologii Klient ma na sobie profesjonalny kostium uciskowy. Przyrząd LPG Alliance zawiera w pionierską głowicę składającą się ze zmotoryzowanej rolki i klapki. Dzięki zintegrowaniu wymienionych elementów, dostajemy możliwość wielowymiarowej penetracji skóry. Nowoczesne urządzenie LPG Alliance sprawia, że teraz sesja endermologii trwa zaledwie ok. 30 minut. Już po pierwszym zabiegu cellulit jest zredukowany aż o 7 6%, a ujędrnianie skóry jest większe o 6 3%. Po trzech zabiegach powinniście uzyskać najlepsze efekty. Koszt jednego zabiegu endermologii LPG to 370 zł. ENDERMOLOGIA TORUŃ

  Data dodania: 26 10 2018 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Mapa województw: