Strony z województwa Warmińsko-mazurskie:

 • LIK Czarter jachtów Mazury »

  Tym razem na wakacje planujesz zrobić coś o czym przez długi czas nie zapomnisz?

  Oferta lik-czarter, który spełni oczekiwania. Znajdziesz w katalogu ofertowym czarter jachtów w województwie mazursko-pomorskim.

  Firma działa na rynku od 1996r., dzięki czemu nie musisz obawiać się o jej wiarygodność oraz jakość usług. W ofercie dostępne są zarówno jachty żaglowe, jak i motorowe. Wśród nich modele odróżniające się szybkością, luksusem, łatwością obsługi czy wymiarem. Z nami znajdziesz model, który spełni Twoje wymagania - gdy już wybierzecz zarezerwuj go na urlop!

  Data dodania: 05 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Nautica - czarter jachtów i motorówek mazury »

  Centrum Nautica dysponuje bogatą gamą sprzętu wodnego na wynajem. Mamy do dyspozycji naszych klientów kilkanaście jednostek firmy Bayliner. Zarówno duże jachty motorowe posiadające sypialnie jak również niewielkie motorówki i daycruisery. Nasza oferta jest zróżnicowana i każdy klient znajdzie coś idealnego dla siebie. Chcesz poczuć wiatr we włosach i spędzić w przyjemny sposób urlop na mazurach. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej bądź do kontaktu telefonicznego. Nasi doradcy podpowiedzą i pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu. Dysponujemy również jednostkami nie wymagającymi posiadania uprawnień do kierowania.

  Data dodania: 05 04 2022 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: