Strony z województwa Śląskie:

 • Adwokat - Dąbrowa Górnicza »

  Adwokat - Dąbrowa Górnicza to adwokat S. Pytlewski prowadzący kancelarię adwokacką z siedzibą w mieście: Dąbrowa Górnicza. Dodatkowe biuro filialne zostało umiejscowione w mieście: Jastrzębie-Zdrój. W kancelarii każdy potrzebujący odnajdzie pomoc prawną w sprawach go dotyczących. Powodem takiego stanu rzeczy, że właściciel kancelarii adwokackiej jest bardzo doświadczonym prawnikiem. Swoje szlify adwokackie zdobywał będąc zatrudnionym w organach wymiaru sprawiedliwości - Sądzie - oraz korporacjach ogólnopolskich. W efekcie wieloletniej praktyki prawniczej adwokat podejmuje się prowadzenia najbardziej skomplikowanych sprawy swoich klientów. Powyższe gwarantuje świadczenie usług prawnych na wysokim poziomie. Do usług tych zaliczyć należy:
  - udzielanie pisemnych i ustanych porad prawnych,
  - sporządzanie pism procesowych np. pozwów, pozwów o rozwód,
  - sporządzanie opinii prawnych,
  - obronę oskarżonego w procesie karnym,
  - reprezentację klienta przed sądami cywilnymi i gospodarczymi,
  - windykację należności,
  - inne czynności zlecone przez klienta.
  W efekcie adwokat świadczy usługi prawne w prowadzonej kancelarii dążąc do zapewnienia kompleksowej pomocy prawnej klientom. Usługi adwokata obejmują więc takie dziedziny prawa jak: prawo cywilne i rodzinne, prawo karne i karnoskarbowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo gospodarcze, windykację, prawo elektroniczne - internetu.
  Skutkiem czego każdy potrzebujący decydując się na skorzystanie z usług prawnych kancelarii nie pozostanie bez pomocy, która zostanie mu udzielona wedle jego potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o kancelarii oraz do zobaczenia w naszej siedzibie Dąbrowie Górniczej - oraz filii w Jastrzębiu-Zdrój.

  Data dodania: 24 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Niektóre choroby psychiczne lub trudne stany emocjonalne mogą rozwijać się latami nie przybierając ostrej formy, w ten sposób człowiek jest w stanie funkcjonować w najbliższym otoczeniu pozornie dobrze i nie wzbudzając czujności innych osób. Jednak gdybyśmy byli uważni, zauważylibyśmy małe zmiany w zachowaniu i samopoczuciu takiej osoby, takie jak wycofanie z dotychczasowych interakcji społecznych, większa melancholia, znużenie, brak radości itp. Ważne jest więc abyśmy zwracali uwagę na to co się dzieje z nami samymi i z osobami w naszym otoczeniu. Jeśli coś nas niepokoi, nie wolno nam tego pomijać. Ważna jest wówczas konsultacja z lekarzem psychiatrą i zazwyczaj podjęcie psychoterapii. W Częstochowie, miejscem do którego można się udać, jest centrum psychoterapii Mandala. Jest to profesjonalny ośrodek psychoterapeutyczny, który zrzesza certyfikowanych psychoterapeutów i pomaga osobom z różnymi trudnościami emocjonalnymi i psychicznymi. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Catering Bielsko »

  Nie wszyscy mają możliwość zorganizowania imprezy w posiadanym przez siebie mieszkaniu, albo po prostu nie mają takich chęci. W związku z tym nadciąga na ratunek nasza restauracja. Organizujemy imprezy okolicznościowe Bielsko podczas, których dbamy o konkretną obsługę i smaczne jedzenie. Posiadany przez nas lokal charakteryzuje się wystarczającą ilością miejsc dla naszych gości, obsługą kelnerską na najwyższym poziomie oraz doskonałymi kucharzami. W ofercie prowadzonej przez nas restauracji jest też catering Bielsko. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie naszym klientom jak również miłe spędzenie w czasu w naszej restauracji. Bielsko restauracje zapewniają naprawdę różnorodność dań, a pośród nich nasza restauracja jest jedną z najciekawszych propozycji. Dzięki nam każdy naje się do syta.

  Data dodania: 09 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Saw-dental.pl - chirurg szczękowy Gliwice »

  Każdy z nas chciałby posiadać zdrowe oraz ładne zęby. W związku z tym też niezbędny jest mu dobry dentysta Gliwice. Nasza klinika na rynku działa od dawna, ciągle poszerzając zakres oferowanych przez siebie usług. Pośród naszych specjalistów znalazł swoje miejsce między innymi chirurg stomatolog Gliwice czy też ortodonta Gliwice. Cały czas inwestujemy w rozwój naszego sprzętu co pozwala nam na obsługę nawet naprawdę dużo oczkujących osób. Jesteśmy przekonani, że wybranie prowadzonego przez nas gabinetu dentystycznego to naprawdę doskonały pomysł dla każdego. Jesteśmy w stanie zapewnić też pełne wsparcie jako chirurg szczękowy Gliwice. Warto zdecydować się na usługi naszego gabinetu stomatologicznego.

  Data dodania: 30 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.profes.edu.pl - tłumaczenia Katowice »

  Firma Profes jest wszechstronna, chociaż jej główną specjalizacją są rozmaite języki obce. Jesteś zainteresowany, jakie języki znajdują się w palecie usług spółki Profes? Translatorzy płynnie posługują się językiem niemieckim, angielskim i pozostałymi. Pod linkiem www. profes. edu. pl wyszukasz dokładną specyfikację dialektów, jakie są objęte możliwościami: szkolenia Katowice, jak również atrakcyjna propozycja - tłumaczenia Śląsk. W firmie Profes możesz zatem nie tylko wyszkolić się konkretnego języka obcego na wskazanym poziomie zaawansowania. Tłumaczenia Katowice to z kolei propozycja tłumaczeń pisanych oraz symultanicznych. Profes przyjmuje dokumenty i wszelkie materiały do przetłumaczenia, za pośrednictwem poczty e-mailowej albo osobiście w biurze firmy.

  Data dodania: 14 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Bielsko »

  Sesja fotograficzna musi być zrobiona przez profesjonalistę. Dobrze ustawiona ostrość, czas naświetlania wielkość przesłony, to są najważniejszymi czynnikami, które decydują o ostatecznym wyglądzie zdjęcia. Dobrze dobrany kadr jest kolejnym niezwykle istotnym wyznacznikiem udanego zdjęcia. Zawodowy fotograf umie ładnie przedstawić nieciekawe obiekty i budynki. Gdzie szukać takiego profesjonalisty? Tylko na Śląsku - fotograf Bielsko. Zrobi on dla Ciebie nie tylko obróbkę zdjęć w odpowiednim programie graficznym, ale także książki foto. Bez względu na to czy chcesz mieć zdjęcia na otwartej przestrzeni, czy wykonać zdjęcia ślubne w domu, czy potrzebujesz zdjęć studyjnych produktów, możesz być pewien, że każdy szczegół fotografii będzie dopieszczony, a akcesoria właściwie dobrane. Fotograf Bielsko jest gwarancją dobrze wykonanych zdjęć. Jeśli nadal masz wątpliwości zobacz jego portfolio oraz poczytaj sobie opinie klientów.

  Data dodania: 30 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Praca za granicą - Opiekun »

  Kompleksowo organizujemy pracę dla osób, które chcą pracować w Niemczech jako opiekun, opiekunka osób w podeszłym wieku. Ofertę kierujemy do pań i panów z kraju i Ukrainy, zdecydowanych legalnie pracować w Niemczech w zawodzie opiekuna osób starszych. Dysponujemy sprawdzonymi miejscami pracy głównie na terenie Bawari, między innymi w: Garching, Puchheim, Monachium i innych.

  Od zainteresowanych pracą w opiece oczekujemy:
  - znajomości języka niemieckiego w zakresie nieumożliwiającym komunikację,
  - umiejętności szybkiego reagowania w sytuacjach kryzysowych,
  - odporności na sytuacje związane z cierpieniem i śmiercią,
  - a także stanu zdrowia pozwalającego podjąć pracę w tym zawodzie.

  Mile widziane jest również:
  - posiadanie prawa jazdy,
  - posiadanie referencji z poprzednich miejsc pracy.

  Warunki pracy:
  - opiekunowie są zatrudniani na umowę-zlecenie, opodatkowaną,
  - podatek płacony w Polsce,
  - firma Worknow zajmuje się pełną organizacją podróży lub zwrotem kosztów za podróż,
  - zapewniamy wsparcie polskiego koordynatora na terenie Niemiec,
  - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie u Podopiecznego,
  - składki ubezpieczeniowe opiekunów są opłacane w Polsce,
  - wynagrodzenie od 1200 € netto / mies.
  - dla osób ze słabszym językiem i mniejszym doświadczeniem stawka ustalana jest indywidualnie z możliwością podwyżki,
  - prowadzącym działalność gospodarczą / posiadającym Gewerbę oferujemy stawkę 17000 € z możliwością dalszych negocjacji.

  Z Nami warto współpracować.

  Data dodania: 29 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Koła łańcuchowe - Mawro na Śląsku »

  Mawro koła łańcuchowe na Śląsku - bogaty pokaźny asortyment, jakość bez ustępstw

  By w pełni zrozumieć proponowane przez nas profesjonalne usługi i różnorodność asortymentu, z jakim wychodzimy do Państwa - pozwolimy sobie zwrócić uwagę na artykuły, jakie niejako stanowią kręgosłup opisującej nas oferty. A są to: koła łańcuchowe różnego rodzaju, łańcuchy rolkowe, koła i pasy zębate, listwy oraz koła modułowe, sprzęgła motoreduktory oraz łożyska.

  Mawro ma siedzibę w mieście Racibórz na Śląsku niedaleko Katowic i ma również produkcje modułów nietypowych, wdrożonych według dokumentacji technicznej dostarczonej przez klienta. Jesteśmy zdecydowani na wszelkie sugestie. Jesteśmy znawcami a koła łańcuchowe, łańcuchy rolkowe, koła i pasy zębate, nakrętki trapezowe, sprzęgła, motoreduktory nie mają dla Nas tajemnic.

  Jako Mawro - Uprzejmie zapraszamy projektantów maszyn, urządzeń i zakłady wytwórcze do zapoznania się z naszą klarowną propozycją. Dystrybucja elementów przeniesienia napędu to nasza specjalność. Oferujemy nie tylko wysokiej jakości artykuły Ze swojej strony jesteśmy w stanie zapewnić również duże doświadczenie oraz kompetentną wiedzę. Zapraszamy na nasza stron internetową www. mawro. eu oraz do kontaktu telefonicznego. Warto nawiązać z nami współpracę.

  Data dodania: 27 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka Katowice Nelly Basik »

  Prawda to czy także jedynie takie złudzenie? Jedni z nas wciąż w to wierzą, inni rozpatrują jak swego typu grę, a inni z kolei raczej stronią od tego typu rozrywek. Bezsprzecznie niemniej jednak programy wróżbiarskie, które jesteśmy w stanie ujrzeć w telewizji, znajdują swoich amatorów. Czemu tak jest? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Dążymy do szczęścia, pragniemy zapoznać przyszłość oraz chcemy bardziej profesjonalnego życia - a taką namiastkę może nam dać wróżka Katowice. Niezależnie od tego czy wróżka czy też astrolog Katowice powie nam prawdę, czy również nie, mamy nadzieję i żyjemy nią. Oczekujemy, że ktoś tą nadzieję wleje w nasze życie, w podświadomość. Nie da się zamaskować, że wielu z nas twardo wierzy w moc wróżbiarstwa, w moc kart tarot Katowice, liczb, w to, iż czas przyszły w rzeczywistości jest zapisana w gwiazdach.

  Gdy pojawiają się jakieś tarapaty lub też po prostu następują istotne zmiany w życiu, to niewątpliwie wówczas wielu ludzi zastanawia się czy żeby nie skorzystać z usług wróżki. Wielu nawet się nie zastanawia tylko po prostu się umawia i korzysta z usług wróżbiarskich. Jednakże tak w rzeczy samej czy zastanawiamy się nad motywacją, czy de facto tego chcemy? Zasadniczo osoby przepowiadające starają się być blisko nas oraz nam pomóc w podjęciu pewnych istotnych decyzji, jednak najistotniejsze, co należy sobie uświadomić to fakt, że każdą decyzję i tak musimy podjąć sami i nikt inny nie weźmie za nas odpowiedzialności. Trzeba, w następstwie tego pamiętać, że wizyta u wróżki nie załatwi wszystkich kłopotów. Jeżeli natomiast już zdecydujemy się skorzystać z usług wróżki - zapraszamy do sprawdzenia, Nelly Basik - wróżka Katowice na pewno pomoże rozwiać wszystkie wątpliwości oraz wprowadzi w świat wróżbiarstwa. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 28 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Fotowoltaika Tychy - Foto Volt Eko »

  Wydawaj na prąd zero pln to jest nasza idea. Partnerstwo z przedsiębiorstwem Foto Volt Eko - Fotowoltaika Tychy pozwoli Państwu to osiągnąć, gdyż oferujemy montaż paneli fotowoltaicznych, konstrukcję instalacji fotowoltaicznych, sprzedaż paneli fotowoltaicznych, a także doradzamy najefektywniejsze rozwiązania dla Twojej własnej elektrowni słonecznej w dobrej zapłacie, przychylnej dla każdego domowego budżetu.
  Z uwagi na lokalizację naszej działalności w takich miastach jak Katowice i Tychy, fundamentalny profil naszej propozycji to fotowoltaika Tychy, fotowoltaika Katowice, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Częstochowa, Mikołów, Lędziny, Czeladź. Zapraszamy do dzwonienia szczególnie firmy ze Śląska.
  Lokata w fotowoltaikę Tychy czy Katowice to teraz jedna z najlepszych decyzji energetycznych, jakie może podjąć nie tylko osoba indywidualna, ale też przedsiębiorstwo. Fotowoltaika to przyszłość a montaż paneli fotowoltaicznych jest już potrzebny. Decydując się na współpracę z naszą firmą, macie gwarancję, że montaż paneli fotowoltaicznych będzie zrealizowany przez spółkę miejscową z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracach na wysokościach.
  Instalacje fotowoltaiczne proponujemy dla jednostek prywatnych oraz przedsiębiorstw. Więcej danych o naszych opcjach i ofercie odkryjecie Państwo na naszej stronie internetowej, gdzie serdecznie zapraszamy. Można tam też zostać poinformowanym o dopłatach na fotowoltaikę Tychy, czym jest fotowoltaika Katowice i co jest konieczne do tego aby fotowoltaika Tychy czy Katowice usługiwała przez lata.

  Data dodania: 21 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Barteczko.pl - fotografia ślubna »

  Czy Twój wielki dzień w życiu zbliża się wielkimi krokami? Chcesz, aby został on właściwie zapamiętany na stronach Waszego wspólnego albumu? Zdjęcia ślubne to zapewne jedna z tych kwestii, na której nie chcemy oszczędzać, aby stanowiły pamiętną pamiątkę na długi czas i mogły niezwykle zdobić ściany naszego wspólnego domu. Poszukujesz doświadczonego fotografa, który powinien spisać się na medal i obsypać Was jak najpiękniejszą pamiątką? Fotograf na wesele Kraków sprawi, że te ułamki sekund zostaną uchwycone na kartach papieru jeszcze piękniej niż w realnym świecie. Sesje ślubne to nasza prawdziwa specjalność. Zatem, jeśli interesuje Cię fenomenalna fotografia ślubna to odnajdziesz ją tylko u barteczko. pl. Zapraszamy Cię już teraz do przeglądania naszej kolekcji zdjęć i nawiązania łączności!

  Data dodania: 30 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi w Beskidach -Gościniec OŹNA koło Zwardonia »

  Serdecznie zapraszamy na wypoczynek w najbardziej urokliwe miejsce Beskidu Żywieckiego - do Gościńca OŹNA. Gościniec Oźna znajduje się w miejscowości Sól-Kiczora na terenie Beskidu Żywieckiego. Ośrodek jest położony u stóp Dużego Rachowca pomiędzy Rajczą a Zwardoniem, niemal na granicy rezerwatu Butorza i 4 km od przejścia granicznego w Zwardoniu. Usytuowanie pensjonatu gwarantuje doskonały wypoczynek w ciszy i spokoju z dala od gwaru miasta z rozbrzmiewającym w tle śpiewem ptaków oraz okalającymi ośrodek
  pięknymi lasami. Spacery, turystyka górska, wycieczki rowerowe to tylko niektóre sposoby aktywnego spędzania czasu. To co urzeka turystów, to piękne górskie krajobrazy, czyste rzeki i świeże powietrze, malownicze lasy, będące rajem dla ptaków i dla tych, którzy kochają nieskażoną niczym, wspaniałą i niepowtarzalna przyrodę. Dysponujemy 35 miejscami noclegowymi oraz dużym zielonym terenem. Zarezerwuj już teraz nocleg w Beskidach.

  Data dodania: 27 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Miopatia.pl - przekaż 1 % podatku »

  Czy posiadasz statut rencisty lub emeryta i czy deklarację podatkową PIT-40A wypełnia za Ciebie automatycznie odpowiedzialny za to urząd? Też możesz pomóc i wskaż dane mojego subkonta w fundacji Avalon ( która jest Organizacją Pożytku Publicznego ). Wypełnij i złóż PIT-OP moje znajdziesz poniżej, spójrz jak te czynności wykonać:PIT-OP to jednostronny druk który trzeba uzupełnić własnymi danymi oraz wskazać mnie jako cel przekazania funduszy. Do tego potrzebne są odpowiedni numer KRS oraz cel szczegółowy.
  W przypadku tego oświadczenia, wnioskodawca może go złożyć we własnym urzędzie skarbowym od 1 stycznia aż do 30 kwietnia każdego roku. Lub wysłać korespondencją na adres urzędu.
  Wniosek można wypełnić elektronicznie za pomocą programu e-Pit, wystarczy się zalogować wskazać organizację oraz co ważne cel szczegółów ( czyli mój identyfikator ).
  Reszta obywateli który składają odpowiednią deklarację podatkową również może wybrać mnie do wskazania we wniosku. To naprawdę nic nie kosztuję, Ty wskazujesz mnie a urząd zajmuje się dalszymi czynnościami tak aby środki trafiły na subkonto z moimi danymi. Czynność związana z wypełnieniem odpowiednich rubryk jest banalnie prosta. Wskazujesz:KRS: 0000270809 ( to numer przyznany dla fundacji AVALON do której należę )
  Cel szczegółowy: KONIEW 4907 ( to mój numer identyfikacyjny w fundacji )
  Wyliczoną kwotę celem przekazania ( tzw. 1% podatku )
  Jeśli wydaje Ci się, że to zbytnio skomplikowane to bez obaw skorzystaj z bezpiecznych programów on-line do wypełniania deklaracji, one wypełnią wszystko bezproblemowo. Do takich możemy zaliczyć e-PIT czy e-deklaracja. Przekazanie 1% podatku nie jest związane z obniżeniem Twoich podatków od do tego są ulgi na tradycyjną darowiznę – wszystkie niezbędne dane znajdziesz na mojej stronie. Pamiętaj, zostaw swój jeden procent podatku w Zabrzu

  Data dodania: 29 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Eden.pl - woda do biura »

  Woda oraz kawa to uwielbiane napoje ludzkości. Co ważne, są to również fundamentalne typy napojów, które pozwalają pobudzić organizm do pracy i tym samym podnieść efektywność. W firmie Eden gruntownie wiemy, co znaczy prawdziwie źródlana woda oraz apetyczna kawa, bez jakich funkcjonowanie w biurach czy urzędach jest nierealne. W następstwie tego konsumentom oferujemy produkty najwyższej jakości, wodę w dystrybutorach 18, 9 litrowych, dostawy wody butelkowanej, wynajem ekspresów ciśnieniowych do kawy i regularne dostawy tej ostatniej. Cenimy sobie wygodę klienta, wobec tego zapewniamy całkowitą pomoc i stały kontakt z naszej strony w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości. Funkcjonujemy na terenie całego kraju, obsługując zarówno firmy, jak i biura oraz różnorodne instytucje. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty i do kontaktu.

  Data dodania: 30 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Cieszyn - Magdalena Dyrda »

  Fotograf Magdalena Dyrda pracujący w miejscowości Cieszyn i okolicy.
  Sesje plenerowe oraz studyjne do wyboru.
  Sesje ślubne i kobiece to nie jedyne w jej ofercie, ponieważ oferuje także sesje kobiece, dziecięce czy narzeczeńskie.
  sesje zdjęciowe wykonywane są zazwyczaj w studio w mieście Cieszyn, a sesje plenerowe w całym powiecie cieszyńskim.
  Studio fotograficzne mieści się w centrum centrum miasta i ma własne miejsca parkingowe.
  Terminy sesji zdjęciowych ustalane są telefonicznie.
  Sesje fotograficzne ślubne oraz sesje kobiece realizuje głównie w mieście Cieszyn, jak również w Bielsku-Białej czy Jastrzębiu Zdroju.
  W studio fotograficznym w Cieszynie odbywają się sesje kobiece oraz ciążowe i inne.

  Data dodania: 28 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dezynfekcja pomieszczeń GoVir »

  Dezynfekcja przez zamgławianie GOVIR jest liderem w branży w zakresie zdejmowania zagrożeń biologicznych, w tym dezynfekcji pomieszczeń zagrożonych koronawirusem. Nabyte przez naszą działalność certyfikaty najlepiej zaznaczają wysoką postać naszych usług oraz to, że jako jednostka profesjonalistów najbardziej produktywna i działająca dezynfekcja obiektów przez zamgławianie została przez nas opanowana do perfekcji i dajemy najwyższe możliwe standardy zawodowe.
  Dezynfekcja pomieszczeń uzyskiwana jest metodą zamgławiania w punktach takich jak: szkoły, komunikacja miejska, zakłady pracy, hale czy biura.
  Usunięcie wirusów to zadanie dla nas! Zapraszamy na stronę internetową, gdzie można dowiedzieć się znacznie więcej na temat tego, na czym polega dezynfekcja przez zamgławianie, którą realizujemy oraz znajdują się wszystkie informacje kontaktowe, które pomogą się umówić Państwu na skorzystanie z naszych usług.

  Data dodania: 08 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Radcy Concordia - Mediator Katowice »

  Radcy Concordia z Katowic to godny zaufania partner, jeśli chodzi o prawo w Australii. Nasi sepecjaliści Prawni razem z rodzimymi, australijskimi jurystami z lokalizacją w metropolii Australii - Sydney podejmują się wszelkich spraw dotyczących prawa spadkowego w Australii, jakich postępowanie odbywa się na terenie RP, lecz jednocześnie kojarzy się z koniecznością zastosowania prawa australijskiego w tym takch spraw jak prawo spadkowe Australia czy australijskie prawo gospodarcze. W pewnych sytuacjach chodzi o prawo spadkowe w Australii, niekiedy o całkowicie inne projekty, ale jedno jest pewne: jeżeli australijski prawnik w Polsce jest tym, czego Państwu potrzeba - pozostajemy do dyspozycji!
  Concordia z Katowic specjalizują się, także w mediacjach gospodarczych w Katowicach. Gdybyś szukasz kancelarii, która poprowadzi Twoje mediacje gospodarcze to Kancelaria Concordia jako mediator Katowice nienagannie przeprowadzi mediacje w Katowicach.
  Concordia z Katowic to świetny wybór jeśli chodzi o regulacje australisjkie w Polsce oraz mediacje gospodarcze - zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i nawiązania kontaktu z profesjonalistami - bo warto.

  Data dodania: 03 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Farby Kabe Sp. z o.o. »

  Firma Farby Kabe to firma produkcyjna, której początki datują się na 1995 rok. Dzięki obecności na polskim rynku staliśmy się przez ten czas, głównym oraz solidnym dystrybutorem doskonałej jakości asortymentu chemii budowlanej, przeznaczonej na elewację budynku czy do wnętrza. W asortymencie firmy znajdziecie Państwo: masy tynkarskie, farby do ścian i sufitów, farby elewacyjne, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji zabytków oraz farby proszkowe.

  Naszą misją jest dostarczenie klientom zadowolenia i zaufania z naszych towarów. Udzielamy gwarancji na uzyskane przez Państwa towary. Szeroki wachlarz produktów firmy Farby Kabe adresowane są do profesjonalistów, firm wykonawczych, architektów, projektantów, konserwatorów zabytków również osób indywidualnych. Produkty marki Farby Kabe powstały zgodnie z obowiązującymi standardami zapisanymi w międzynarodowych normach zarządzania jakością a także zarządzania środowiskiem.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 12 10 2021 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: