projektanci stron www

Grafika 3D - wizualizacje architektoniczne

Przy pomocy specjalistycznego sprzętu oferujemy Państwu skorzystanie z usługi jaką jest wizualizacja. Dzięki temu możemy stworzyć wirtualne wycieczki po Państwa biurze lub inwestycji jaką Państwo realizujecie dzięki czemu klienci będą mieli możliwość zapoznania się z np.: budowanym apartamentowcem lub innym lokalem. Wpłynie to na lepsze przedstawienie swoich produktów co będzie miało wpływ na odbiór przez Państwa klientów. Istnieje również możliwość zrobienia wizualizacji zwykłych produktów nie tylko mieszkań w trójwymiarze co dodatkowo pozwoli klientom Państwa sklepu internetowego na zapoznanie się ze sprzedawanym towarem. Mamy również możliwość przedstawienia wykonanych dla Państwa wizualizacji szerszej rzeszy odbiorców dzięki wykorzystaniu naszych ekranów ledowych których mamy 10 sztuk rozsianych po różnych częściach miasta w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach. Jest to o tyle ciekawa propozycja, gdyż przeprowadzone badania wykazały, że ilość odbiorców reklam wyświetlanych na ekranach ledowych jest większa niż ilość odbiorców reklam w internecie.

Możemy także wykonać wizualizacje wirtualne tzn. takie które od początku do końca wykonywane są na komputerze. Jest to o tyle szybsze w zrealizowaniu zlecenie gdyż wszelkie informacje jakie uzyskamy podczas rozmowy z Państwem możemy samemu zaprojektować a nie jak ma to miejsce przy standardowym zleceniu gdzie wykonujemy zdjęcia, które sklejamy ze sobą przy pomocy programu specjalnie do tego stworzonego.

Zapraszamy do skorzystania z tej usługi oraz zapoznania się z cennikiem, który jest uzależniony od złożoności i ilości operacji.

Marketing nieruchomości

PHP worker