projektanci stron www

Strony www

Dzięki stronom internetowym, z których korzystam na co dzień mamy możliwość znaleźć potrzebne informacje, dokonać zakupów, wyszukać partnerów biznesowych i wiele innych. Strona internetowa to również idealne medium do tego aby zaprezentować swoje usługi lub produkty jak również pozyskać nowych klientów.

Dokładne z tych i wielu innych powodów oferujemy Państwo możliwość zaistnienia w internecie i stworzyć platformę internetową za pośrednictwem której będziecie Państwo mieli szansę pozyskać zarówno nowych klientów oraz nowych partnerów. Aby strona www była przyciągająca musi był przede wszystkim czytelna co możemy osiągnąć poprzez dobrze wykonany projekt graficzny będący charakterystyczny dla branży w której działa przedsiębiorstwo. Rozmieszczenie poszczególnych elementów oraz ich wygląd musi być przemyślany i komponujący się z całością. Dlatego też przed podjęciem pierwszych kroków w kierunku zrealizowania projektu strony przeprowadzamy z klientem rozmowę mającą na celu dowiedzenie się jakie wyobrażenie strony www ma zleceniodawca. Jeżeli istnieje taka potrzeba projektujemy logotyp od początku a zarys strony po wszelkich aktualizacjach przesyłamy do klienta aby ją zaakceptował.

W razie potrzeby oferujemy również stworzenie specjalnego oprogramowania dzięki któremu np.: klienci sklepów internetowych będą mieli możliwość szybszego przeszukiwania produktów. Doświadczenie jakie zdobyliśmy w zakresie projektowania stron www pozwala nam na to żeby zrealizować wszelkie ”zachcianki” klientów dotyczących funkcjonalności strony.

W celu zrealizowania Państwa wizji strony www zapraszamy na spotkanie na którym my poznamy Wasze wytyczne a Państwo poznają się z kosztorysem.

Projektowanie internetowe

PHP worker