projektanci stron www

Reklama w portalach społecznościowych

W dzisiejszych czasach gdzie portale społecznościowe służą już nie tylko do utrzymywania kontaktów ze znajomymi ale również do prezentowania swojej firmy oferujemy Państwu przeprowadzenie kampanii informacyjnej przy użyciu tychże portali. Dzięki tej formie możliwe będzie pozyskanie nowych klientów oraz wzbudzenie w ludziach zainteresowania usługami lub produktami oferowanymi przez Państwa przedsiębiorstwo. Aby ta forma promocji była skuteczna przeprowadzamy: do wyboru kilka forma reklamy jakie jesteśmy w stanie zrealizować takich jak:

  • akcje promocyjne – po konsultacjach z Państwem ogłaszamy na forum portalu społecznościowego akcję mającą na celu zainteresowanie ludzi i zmuszenie ich poprzez promocje do zapoznania się z Państwa firmą
  • akcje informacyjne – możemy poprzez posty informować ludzi o nowych produktach w naszej ofercie, nowych rabatach czy przesłać ludziom informacje dotyczące Państwa przedsiębiorstwa będące na tyle ciekawe, że zainteresują ludzi na tyle, że będą chcieli zapoznać się z ofertą firmy.

Prócz tego portale społecznościowe dają możliwość tworzenia aplikacji, które można przesyłać do ludzi dzięki czemu istnieje możliwość przywiązania klientów do własnej marki oraz stworzenia programu lojalnościowego co dodatkowo powiększy grono lojalnych klientów. Projektujemy przy tej okazji całą oprawę graficzną takich aplikacji aby była ona przyciągająca i kojarzyła się pozytywnie z Państwa firmą.

Do pełnego zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do naszego biura gdzie przedstawimy Państwu zrealizowane wcześniej projekty, przeprowadzimy rozmowę mającą na celu poznanie Państwa wymagań oraz omówimy kwestie związane z czasem realizacji projektu oraz kosztorysem związanym z wypełnieniem zlecenia.

Wykorzystaj Social Media!

PHP worker