projektanci stron www

Sklepy internetowe - e-commerce

Przynajmniej raz każdy z nas miał okazję być na stronie ze sklepem internetowym bądź dokonać zakupu za jej pośrednictwem a dla niektórych są one główną formą dokonywania zakupów. Korzystamy z tej formy zakupów przede wszystkim ze względu na wygodę oraz cenę. Wygoda wynika z faktu, że nie ruszając się z domu mamy możliwość przejrzenia tysięcy podobnych produktów i wybrania tego najbardziej odpowiadającego naszym oczekiwaniom a dodatkowo mamy gwarancję dostarczenia go do naszego domu przez sprzedawcę. Kolejnym argumentem przemawiającym za tym aby korzystać ze sklepów internetowych jest ich niska cena wynikająca z faktu, że sprzedawca nie musi ponosić kosztów jakie wiązałyby się z ekspozycją na sklepowych półkach.

Dlatego, żeby sklep nie tylko był miejscem dokonywania zakupów ale również wizytówką Państwa przedsiębiorstwa dokładamy wszelkich starań aby połączyć obie te kwestie w taki sposób żeby klienci zapamiętali Państwa sklep internetowy i wrócili do niego kolejny raz. Zanim przystąpimy do projektowania layoutu strony przeprowadzamy wywiad z klientem mający na celu zapoznanie się ze specyfiką rynku na jakim działa przedsiębiorstwo i dobranie tak oprawy graficznej aby pasowała do branży.

Dokonujemy projektów graficznych w taki sposób aby przyciągała ona wzrok ale również była przejrzysta i klient intuicyjnie się po niej poruszał. Zanim strona ze sklepem internetowym będzie dostępna dla klientów przeprowadzamy kompleksowe testy mające na celu wyeliminowanie potencjalnych błędów oraz wprowadzenie korekt graficznych.

Sprzedaż online

PHP worker