Adwokat - Dąbrowa Górnicza

Adwokat - Dąbrowa Górnicza Adwokat - Dąbrowa Górnicza to adwokat S. Pytlewski prowadzący kancelarię adwokacką z siedzibą w mieście: Dąbrowa Górnicza. Dodatkowe biuro filialne zostało umiejscowione w mieście: Jastrzębie-Zdrój. W kancelarii każdy potrzebujący odnajdzie pomoc prawną w sprawach go dotyczących. Powodem takiego stanu rzeczy, że właściciel kancelarii adwokackiej jest bardzo doświadczonym prawnikiem. Swoje szlify adwokackie zdobywał będąc zatrudnionym w organach wymiaru sprawiedliwości - Sądzie - oraz korporacjach ogólnopolskich. W efekcie wieloletniej praktyki prawniczej adwokat podejmuje się prowadzenia najbardziej skomplikowanych sprawy swoich klientów. Powyższe gwarantuje świadczenie usług prawnych na wysokim poziomie. Do usług tych zaliczyć należy:
- udzielanie pisemnych i ustanych porad prawnych,
- sporządzanie pism procesowych np. pozwów, pozwów o rozwód,
- sporządzanie opinii prawnych,
- obronę oskarżonego w procesie karnym,
- reprezentację klienta przed sądami cywilnymi i gospodarczymi,
- windykację należności,
- inne czynności zlecone przez klienta.
W efekcie adwokat świadczy usługi prawne w prowadzonej kancelarii dążąc do zapewnienia kompleksowej pomocy prawnej klientom. Usługi adwokata obejmują więc takie dziedziny prawa jak: prawo cywilne i rodzinne, prawo karne i karnoskarbowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo gospodarcze, windykację, prawo elektroniczne - internetu.
Skutkiem czego każdy potrzebujący decydując się na skorzystanie z usług prawnych kancelarii nie pozostanie bez pomocy, która zostanie mu udzielona wedle jego potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o kancelarii oraz do zobaczenia w naszej siedzibie Dąbrowie Górniczej - oraz filii w Jastrzębiu-Zdrój.

Szczegóły strony www.adwokatpytlewski.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.adwokatpytlewski.pl:

Adwokat - Dąbrowa Górnicza

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 17 Odwiedziny bing 54

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: